NİLYA
0
yükleniyor...
SİZİ DİJİTAL DÜNYAYA TAŞIYORUZ...

NE YAPARIZ?

Web Tasarım

Web tasarım, şirketinizin, firmanızın, işyerinizin tanıtımını yapmak, verdiğiniz hizmetler hakkında ziyaretçilerinize bilgi vermek, kişisel çalışmalarınızı dünyaya duyurmak için yapılan grafikler ve internet yazılım dillerinin beraber kullanılarak oluşturulan bir sistemler bütünüdür.

 

Web siteniz sizin dünyaya açılan yüzünüzdür. Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon olan her yerde adeta bir şubenizmiş gibi işlev görür. O yüzden web tasarım için önemli olan kaliteli görsellik, kolay anlaşılırlık, teknolojiye uyum, sadelik, navigasyon gücüdür.

 

Web tasarım konusunda zayıf olan bir site içerik açısından iyi olsa da kullanıcılar açısından dikkate değer bulunmuyor. Web sitenizin tasarım kalitesi, kurumunuzun kalitesini sanal ortamda yansıtmalıdır. Firma ciddiyeti için kaliteli bir web tasarım firmasına iyi bir web tasarımı yaptırmanız gerekir.

 

NİLYA TASARIM, web dünyasında kişilere ve kurumlara dinamik, etkileyici, kullanıcı dostu, sorunsuz, güncellenebilen, görsel yönü güçlü, kurumsal kimliğe uygun kaliteli web site çözümlerinin yanı sıra, hosting ve domain hizmeti de sunmaktadır.


 

 

Grafik Tasarım

İnsan faktörünü teknoloji ve estetikle birleştiren görüntülü dil sistemi olan grafik tasarım, kurumsal imajın çekirdeğidir. Kartvizitten bilboarda, el broşüründen web sitesine, gazete ilanından tabelaya kadar aklınıza gelen her çalışma grafik tasarım ürünüdür ve görsel iletişimin bir parçasıdır.

 

NİLYA TASARIM'ın bünyesindeki grafikerler, iletişim stratejileri planlayabilen, etkili görsel ürünler koyabilen birer "problem çözücü"dür.

 

Onların görevi, gözle görünen bilgiyi, en efektif ve akılcı şekilde tasarlayabilmek için görünmeyen bilgiyi kontrol etmek, yaratılan imajı orijinal ve hedefine yönelik bir şekilde "ortam" ve "mesaj" ilişkisi içinde kompoze etmektir.

 

Biz, grafik çalışmalarınızı kurumunuzun kimliğine, marka ve ürün konseptinize uygun olarak tasarlıyor, matbaa ya da diğer baskı sürecine girene kadar takip ediyor, en uygun fiyatla, en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.


 

 

Kurumsal Kimlik

Logo, amblem, antetli kağıt, kartvizit, zarf, dosya, tebrik kartları, şirket içi iletişim dökümanları, fatura, makbuz, personel takip formları, başarı belgesi, sertifika, kurumsal yayınlar, faaliyet ve finans raporları, broşür, katalog, reklam, bayrak, çıkartma, ajanda, bloknot, takvim gibi promosyon malzemeleri, ürünler, ürün ambalajları, bina, ofis, şantiye gibi içinde yer alınan çevre tabelaları, yönlendirme elemanları, sergiler, fuarlar, web sitesi, Multimedya uygulamaları, araç üzeri grafikler...

 

Tüm bunlar, bir kurumun "kurumsal kimliğinin" birer parçasıdır. Yani bütünün detaylarıdır.

 

NİLYA TASARIM'ın işi, bu detayları "bütün" haline getirmektir. Unutmayın, kurumsal kimlik, bir kurumun, vakfın, kuruluşun ya da benzer oluşumların kimlik karmaşasını yok eden ve oluşumun gücünü gösteren tüm görsel/yazılı/sesli ürünler bütünüdür. Özetle, "markalaşma"nın ilk ve en önemli adımı, kurumsal kimliktir.

 

Kurumunuzun kimliği yoksa, o kurum sizin kurumunuz değildir. Siz siz olun, kurumunuzu "kimliksiz" bırakmayın.


NİLYA
Kapat